0

Корзина пустая

  • Starpcena: 0 €
  • Atlaide: 0
  • Apmaksāt: 0 €

Jalor

Jalor ir Eiropas zīmols, kas ir nostiprinājies kā līderis estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas tirgū. 

Uzņēmuma komandā ir ķīmiķi, tehnologi, dermatologi un plastiskie ķirurgi no Šveices un Itālijas, kurus vieno uzdevums radīt augstas kvalitātes un drošus produktus, kas estētiskās kosmetoloģijas speciālistiem un viņu klientiem garantē vēlamos un ilgstošus rezultātus. 

Zīmola klāstā ir inovatīvi filleri, jaunākās paaudzes revitalizējošie līdzekļi un kompleksie mezokokteiļi. Uz hialuronskābes bāzes ražoto produktu klāsts ir izstrādāts, izmantojot jaunākās un progresīvākās tehnoloģijas. Uzņēmuma speciālisti rūpīgi uzrauga atbilstību kvalitātes standartiem, lai nodrošinātu, ka estētiskās kosmetoloģijas speciālisti un viņu klienti var iegūt vislabākos konturēšanas, apjoma modelēšanas, revitalizācijas un mezoterapijas procedūru rezultātus. 

Īpaša uzmanība jāpievērš JALOR pildvielu klāstam, kas tiek ražoti ar moderno augsto tehnoloģiju iekārtu palīdzību, pēc unikālas MCM - tehnoloģijas. 

JALOR produkti ir ne tikai visaugstākās kvalitātes, tie ir gadiem ilguši pētījumi un inovācijas estētiskās medicīnas jomā, apvienojot visas produktu pozitīvās īpašības un izslēdzot nevēlamās blakusparādības pildvielu un biorevitaliznatu pielietošanā.