logoru

The cart is empty

PAR  PROF COSMETICS

logo1PROF COSMETICS nodarbojas ar profesionālās kosmētikas vairumtirdzniecību. Mēs piedāvājam AHA, TCA pīlingus, injekcijas, mezoterapiju, jaunās paaudzes mezoterapijas preparātus (bez analogiem) - Spānijā un Šveicē, biorevitalizatorus, pildvielas - Itālijā un Šveicē (reģistrētas Valsts Zāļu aģentūrā kā zāles).
Mēs aicinām speciālistus apmeklēt mūsu tālākizglītības seminārus ar punktu piešķiršanu (TIP), ar sertifikātu izsniegšanu, kā arī seminārus pieaicinātiem lektoriem no Eiropas, Krievijas, Ukrainas un citām valstīm, kas sniegs jaunas teorētiskās un praktiskās zināšanas.
 
Mūsu pasniedzējam ar tiesībām studēt ir medicīniska izglītība, viņš regulāri apmeklē Eiropas un pasaules līmeņa starptautiskos kongresus, kas dod iespēju vadīt augstas kvalitātes un visaptverošus seminārus. Mēs piedāvājam pīlinga apmācību, mezoterapiju (iesācējiem un praktizējošiem kosmētikas un kosmetologiem), individuālas nodarbības biorevitalizācijā, apmācību kontūru plastiskajā ķirurģijā utt. Mēs izsniedzam sertifikātus un resertifikācijas punktus.
MCCM MEDICĪNAS KOSMĒTIKA - SPĀNIJA. AHA, TCA, TCA + Retinola mizas. Plašs ekspozīcijas klāsts un intensitāte, pīlinga procedūras izmaksas salonā ir no 0,50 EUR.Mezoterapijas preparāti gan aparatūras kosmetoloģijai, gan injekcijām, kā arī medicīniskām indikācijām.Unikālas biocelulozes maskas. Luksa procedūra ar vit. Dermapen.
REVITAJAL - ITĀLIJA. Biorevitalizanti (1,5% un 2%) un pildvielas (2%, 2,5% un 3%) ar CE Medical ierīci, DVS saišķi, 1 ml, sterila šļirce.
APRĪLĪNA - ŠVEICE. Biorevitalizants (1,8% + 2% glicerīns) un pildvielas (2,3%) ar CE Medical ierīci, divi dažādi blīvumi, BDDE saišķis (bez atlikuma BDDE sastāvā, kas nodrošina maksimālu drošību), 1 ml, sterila šļirce. Jaunās paaudzes ilgstošas ​​darbības mezoterapijas zāles ar hialuronskābi, peptīdiem, vitamīniem un aminoskābēm - INJEKCIJAS laikā NELIETIET SĀKUMU, SAMAZINĀT INFLAMMĀCIJAS IESPĒJAS, VIENOTĪGUS REZULTĀTUS.

Разработано с JooMix.