logoru

The cart is empty

Zīmoli

DERMACEUTIC LABORATOIRE

Francijas profesionālās kosmētikas brends, kas pazīstams vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Vairāk nekā 30000 estētiskās dermatoloģijas speciālistu visā pasaulē izvēlās Dermaceutic Laboratoire.

Uzņēmuma mērķis ir atbalstīt speciālistus, maksimāli uzlabojot estētisko procedūru vērtību un palielinot to klientu uztverē, piedāvajot augstas efektivitātes kosmētiku, kas optimizē estētisko procedūru rezultātus; būt par uzticamu partneri kīmisko pīlingu tirgū, piedāvājot virspusējas, vidējas un dziļas iedarbības pīlingus.Dermaceutic sigle black 1020

Kosmecevtikas produktu līnija - efektivitāti pierāda plašas klīniskās izpētes un uzņēmuma sadarbība ar nozares vadošajiem speciālistiem no visas pasaules. Dermaceutic ir viena no pirmajām kosmecevtikas laboratorijām, kas izmantoja tādas sastādaļas, kā hialuronskābe, vitamīna C komplekss, retinols un glikolskābe, kas tagad ir standartas sastāvdaļas ādas kopšanai estētiskajā kosmetoloģijā. Izstrādaja optimāli koncentrētu sastāvdaļu efektīvas kombinācijas.

Profesionālie pīlingi - Dermaceutic profesionālo pīlingu klāsts apvieno visu veidu skābes, tostarp alfa- un beta- hidroskābes, TCA (trihloretiķskābi) un fenolu. Profesionālo pīlingu protokolu efektivitāti pierāda plašas klīniskās izpētes un uzņēmuma sadarbība ar nozares vadošajiem speciālistiem no visas pasaules.

Dermaceutic ir augstas efektivitātes produkti, kas ir izstradāti ņemot vērā specialistu un klientu vajadzības, izmantojot jaunākās sastāvdaļas, kuras izvelētas pēc optimālajām ādai tolerentām īpašībām.

APRILINE SUISSELLE

FILLERI, BIOREVITALIZĀCIJA, MEZOTERAPIJA

82643915 1725861934234352 2638217527385128960 o  Suisselle - privāta laboratorija atrodas Šveicē, Yverdon-les-Bains biotehnoloģijas centrā, kas specializējas uz inovatīvu estētiskās kosmetoloģijas un Apriline medicīnas produktu pētniecību, attīstību un komercializāciju: hialuronskābes (HA) filleriem un biorevitalizācijas, jaunās paaudzes mezoterapijas produktiem.

  *Klīniski pierādīta efektivitāte
  *Kvalitātes un drošības ievērošana
  *Progresīvas tehnoloģijas
  *Estētiskie risinājumi

  Suisselle laboratorijas A.P.R.I. tehnoloģija - patentēts ekoloģiski drošs hialuronskābes molekulu sasaistes veids "in-one-phase" (vienā stadijā). A.P.R.I. tehnoloģiju izstrādāja zinātnieki, veicot vairākus pētījumus, nodrošinot hialuronskābes modifikāciju 100% efektīvā sašuves ceļā.

ABSOLŪTS - Apriline produktu līnija ir īpaši un pilnīgi tīra, pateicoties "in-one-phase" tehnoloģijai.
PRAKSTISKS - pielietojums ir drošs un ērts klientiem, viegli ievadāms un kontrolējams speciālistiem.
UZTICAMS - Apriline 100% efektīva un homogēna sasaistes metode - uzticamība augstākajā līmenī.
GUDRS - Apriline produktu dispersija un homogēna integrācija dermā sniedz grumbu izlīdzināšanu un liftingu.

Apriline produkti piemēroti dažādām sejas vajadzībām. Preparātu daudzveidība ļauj speciālistiem pielāgot procedūru katram pacientam.

MCCM MEDICAL COSMETICS 

Mesosystem ir kompānija, kas sevi ir pieteikusi kā spēcīgu līderi kosmētikas un estētikas jomā, ražojot effektīvu kosmētiku, un augsti attīstītas tehnoloģijas.

Mesosystem galvenā panākumu atslēga ir kompānijas nepārtrauktā attīstība, izpēte un jaunu produktu izstrādāšana.18836776 1465257146827839 228042761349215378 o

Mesosystem  pamatā ir uzņēmējdarbība un pieredze radīt konkurētspējīgu produktu klāstu, pamatojoties uz visaugstākajām prasībām un precizitāti, nodrošinot augstu kvalitāti.

Uzņēmums piedāvā pasaules mēroga zīmolu “MCCM MEDICAL COSMETICS”, kas tiek pārstāvēts 60 valstīs, visos pasaules kontinentos.

Profesionāla kosmētika kosmētiķiem un kosmetologiem.

Sortimentā:
1. AHA pīlingi: glikoskābe, pienskābe, mandeļskābe, salicilskābe, azelaīnskābe, Dr.Jessner skābe, vīnogskābe, fitīnskābe un dažādi augļskābju kokteiļi dažādu ādas problēmu risināšanā.
2. Profesionālās ampulas un mezo kokteiļi, kurus var pielietot dažādos veidos, atkarībā no problēmas un klienta iespējām:
3. Jūras kolagēna un hialuronskābes šķiedru mitrinošas un liftinga maskas, izgatavotas pēc NANO tehnoloģijas.
4. Sejas un ķermeņa kopšanas produkti profesionāļiem un individuāļiem

REVITAJAL 

CcjQfsWVIAA Zoz RevitaJal ir inovatīvs preparātu zīmols ādas biorevitalizācijai un konturplastikai uz dabīgas   hialuronskābes bāzes, kas tiek iegūta biosintezēšanas ceļā no augu izcelsmes baktērijām ar   augstu attīrīšanas pakāpi, pateicoties augstas tehnoloģijas izmantotajiem ražošanas   procesiem (Medical Device CE0373). Revitajal preparāti satur vidēji 2,4 – 4 miljoni Daltonu ar   proteīna saturu <0,004% (pie normas no 0,05%). Revitajal gēls ir identisks dabīgajai hialuronskābei,   kuru izstrādā cilvēka organisms. Revitajal preparāti ir pilnīgi biodegradējami.

 Lielmolekulārajai hialuronskābei piemīt izteikta antioksidanta īpašība un spēja stimulēt   neoangioģenēzi. Šāda ietekme panāk ātru un efektīvu audu reģenerāciju, stimulē šūnu un dermālā matriksa vielmaiņu.

Tiešā sadarbība ar ražotāju mums piedāvā drošus, augstas kvalitātes preparātus par pieņemamām cenām.

 

CLARENA

Profesionālā kosmētika „Clarena” tapa pateicoties kaislei radīt. Uzņēmuma dibinātāja, īpašniece un valdes loceklis - Patricia Popławska. Uzņemums savu ceļu uzsācis vairak nekā 16 gadus atpakaļ, kad Patricia Popławska atvēra savu pirmo skaistumkopšanas veikalu Wrocław pilsētas centrā.Logo

Starp konkurentiem šis veikals izcēlās ar preču klāstu un pieeju skaistumkopšanas līdzekļu pārdošanā. Tas bija pirmais veikal pilsētā, kas piedāvāja profesionālas konsultācijas produktu iegādes brīdī – klientiem bija iespēja saņemt kosmetologa konsultāciju, lai izvēlētos ādas tipam piemērotāko līdzekli.

Deviņdesmito gadu beigās Patricia Popławska nolēma pielietot savu biznesa modeli plašākā mērogā un iekarot profesionālās kosmētikas produktu tirgu.

Katra uzņemuma pamatā galvenokārt ir cilvēki, kas tajā strādā, jo uz vieņiem lielā mērā balstās kompānijas un brenda panākumi. Tāpēc Clarena kopš pirmssākumiem, darbam izvēlās augsti kvalificētus profesionāļus un tie kļūst daļa no kompānijas vīzijas. Piemērojot uzticamus un pārskatāmus darba noteikumus, ieguldot darbinieku profesionālajā attīstībā, Clarena virzās pretī mērķim izveidot stipru un motivētu darba komandu. Pateicoties darbinieku apņēmībai un radošumam, uzņēmumam pastāvīgi izdodas sasniegt vislabākos rezultātus un iegūt priekšrocības konkurentu vidū.

Kvalificēti darbinieki ir iesaistīti produktu iztrādes posmos – sākot ar formulu izstrādi līdz pat iepakojuma dizaina izstrādei un tirdzniecībai.

Šobrīd Clarena ražotie skaistumkopšanas produkti un kosmetoloģisko procedūru aparāti ir pieejami vairākās pasaules valstīs tostarp – Lielbritānijā, Īrijā, Rumānijā, Spānijā, Krievijā, Ukrainā, Vācijā, Čehijā, Norvēģijā, Beļģijā, Portugālē, Holandē, Baltkrievijā un Latvijā.

PROMOITALIA

Promo MEDICAL AESTHETICS Schermo black 01„Promoitalia” galvenais mērķis ir ražot un piegādāt speciālistiem efektīvus estēstiskās kosmetoloģijas preparātus, kas sasniedz ātrus un noturīgus rezultātus ādas skaistumam un veselībai. Uzņēmuma darbības virzītājspēks ir nepārtraukta tiekšanās pēc izcilības. Ikdienas izaicinājums – inovāciju radīšana. „Promoitalia” tā ir pieredze, zinātne, inovācijas un klīniskie pētījumi.

100% kvalitāte

100% Inovacijas

100% rezultāti

Vīzija

Daudzi no mums domā, ka skaistums ir atkarīgs no faktoriem, ko nevaram ietekmēt – ģenētika, vecums, daba. Promoitalia domā savādāk. Patiesībā mūsu skaistums un labsajūta nav iedzimta, bet drīzāk mērķis ko iespējams sasniegt ikdienas rupējoties par sevi un pilnveidojoties. Šī iemesla pēc „Promoitalia” uzsāka zinātniski pētniecisko darbību un piedāvā tehnoloģisku risinājumus estētiskās medicīnas un plastiskās ķirurģijas jomā. Kompānijas mērķis – būt īstam „skaistuma stilistam”, radot inovatīvus preparātus skaistumkopšanas tirgū, izmantojot inovatīvus un efektīvu produktus. Ar promoitalia cīņa ar novecošanās pazīmēm un ādas nepilnībām kļūst vieglāka un skaistums ir viegli sasniedzam.

Разработано с JooMix.